KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ VE MÜŞTERİ MEMNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ BELGELENDİRİLDİ - MySivas.Com Sivas HaberleriMySivas.Com Sivas Haberleri

4 Ekim 2023 - 00:32

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ VE MÜŞTERİ MEMNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ BELGELENDİRİLDİ

Son Güncelleme :

25 Ağustos 2023 - 21:50

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ VE MÜŞTERİ MEMNİYETİ YÖNETİM SİSTEMİ BELGELENDİRİLDİ

Sivas Ticaret Borsası, Türk Loydu tarafından gerçekleştirilen iki ayrı başlıktaki kalite denetiminden başarıyla geçti.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Denetimi ve ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi Sistemi (MMYS) Denetimi Türk Loydu Denetçisi Şebnem Nalbant tarafından uzaktan denetim ile gerçekleştirildi.

Türk Loydu Denetçisi Şebnem Nalbant, Sivas Ticaret Borsası’nın sahip olduğu ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belge Yenileme çalışmaların uygun yürütüldüğünü belirledik. Belge yenileme tetkiki neticesinde Sivas Ticaret Borsası’nın standarda uygun sistemi kurduğu ve istenilen düzeye geldiği görülmüş olup belge almaya hak kazandığı raporlanmıştır” dedi.

Sivas Ticaret Borsası Başkanı Hayrullah Karakaya, Türk Lloyd’undan almış olduğumuz ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgemiz ve ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Sistemi belgemiz ile 5 yıldızlı Akredite borsa olduğumuzu bir kez daha kanıtladık” dedi.

“ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi, Üyelerimize Verdiğimiz Hizmetin Kalitesini Artıracaktır”

Müşteri memnuniyetinin öneminden bahseden Başkan Karakaya; “Üyelerimizin taleplerini, önerilerini ve şikayetlerini alarak vermiş olduğumuz hizmetin kalitesini yükseltiyoruz. Borsamızın tüm faaliyetleri için etkin ve verimli bir şikâyet ele alma sürecinin kurulumu ve geliştirilmesi için rehberlik sunan ISO 10002 Müşteri Memnuniyet Yönetim Sistemi ile üyelerimize daha iyi hizmet sunarak fayda sağlamayı hedefliyoruz. Almış olduğumuz bu belge ile borsamızın saygınlığını ve üyelerimizin memnuniyetlerinin artırılması, üyelerimizin geri bildirimlerine dayanarak hizmet kalitesinin iyileştirilmesine katkı sunulacaktır” açıklamasında bulundu

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.