partnerhatti.com
En kaliteli iş elbiseleri Giviu atölyelerinde hazırlanıyor! | MySivas.Com Sivas Haberleri
reklam
reklam

En kaliteli iş elbiseleri Giviu atölyelerinde hazırlanıyor! | MySivas.Com Sivas HaberleriMySivas.Com Sivas Haberleri

9 Aralık 2022 - 02:19

En kaliteli iş elbiseleri Giviu atölyelerinde hazırlanıyor!

Son Güncelleme :

19 Nisan 2021 - 11:32

117 kez okundu

reklam
En kaliteli iş elbiseleri Giviu atölyelerinde hazırlanıyor!
reklam

Giviu iş elbiseleri alanında üretim yapıyor sektörün en yeni markalarından biri olmasına rağmen sektörde yaratmış olduğu devrim birçok köklü firma tarafından takip ediliyor. iş elbiseleri denildiğinde her zaman en yenilikçi yaklaşımlar, en trend tasarımlar ve en özel ürünler Giviu atölyelerinde hazırlanıyor. Üretilen tüm ürünler her zaman en yüksek kalite ile elde ediliyor. Kullanılan Kaliteli malzemeler ve kaliteli işçilik sonucunda Giviu atölyelerinde hazırlanan tüm farklı tasarımlar bütün sektörlere en yakından hitap ediyor.

softshell yelek

Giviu atölyelerinde kadınların gücü konuşuyor. Kadınlara ait olan ve tüm çalışanları kadın olan bu marka her alanda kadın gücü çalışıyor. Kadınların başarısının bir parçası olan ve birçok yeniliğin bir arada sunulduğu Giviu markasının tüm ürünlerini inceleyebilir ve firmanız için çok özel tasarımlarla en kaliteli iş elbiselerini bu atölyelerde hazırla atabilirsiniz.

softshell mont

En yenilikçi, en trend tasarımlar ve kaliteli iş elbiseleri denildiğinde akla ilk gelen marka olan Giviu atölyelerinde hazırlanan tüm ürünler her zaman en dayanıklı üretimler olarak karşımıza çıkıyor. İş elbiseleri denildiğinde konfor, rahat hareket edebilme dayanıklılık ve kalite ön planda yer alıyor. Tüm bu özelliklere sahip olan ürünleri tek bir çatı altında birleştiren Giviu atölyeleri her tür firma ve her tür sektör için çok özel ürünler hazırlıyor.

softshell mont

Sevcan durmaz ile en yenilikçi ürünler

 

Sevcan Durmaz iş elbiseleri alanında sahip olduğu deneyim ve birikimi kendi gibi güçlü kadınlardan oluşturduğu ekibi ile Giviu atölyelerine taşıyor. Kurmuş olduğu Giviu markası ile sektörde çok büyük yenilikler ve çok büyük adımlar atılıyor. Sevcan Durmaz bünyesinde kurulmuş olan Giviu markası birçok kurumsal firma ile işbirliği içerisinde çalışıyor. Sektöre katmış olduğu yenilik ve firmaların marka değerlerine vermiş olduğu önemi en iyi şekilde yansıtan tüm pantolon, softshell mont , polar mont atölyelerinde hazırlanıyor.

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

reklam
reklam